Zásady dopravy

Kdy mohu očekávat, že svou zásilku obdržím?

Všechny objednávky jsou expedovány z našeho skladu do 5 pracovních dnů od zadání objednávky. Zásilka dorazí během 10-20 pracovních dnů po datu odeslání, v závislosti na dostupnosti poskytovatele přepravce a umístění. Omlouváme se, že může dojít ke zpoždění zásilky, pokud zásilka vyžaduje celní odbavení nebo kontrolu, nebo zpoždění přepravy způsobené přepravní službou.

Jak mohu sledovat svou objednávku?

Sledovací číslo vám bude poskytnuto v e-mailu s potvrzením o odeslání. Můžete použít číslo a sledovat svou objednávku na www.17track.net.

Jaké jsou vaše sazby za dopravu?

Platíme vám za dopravu zdarma.

Do kterých zemí zasíláte?

V současné době zasíláme do celého světa. Ale v případě, že vaše země nemusí být podporována naší logistikou, budeme vás okamžitě informovat a provedeme nezbytné změny ve vaší objednávce. Chcete-li se dozvědět více o našich seznamech destinací, kontaktujte nás na service@zdravivor.com

Jak mohu změnit svou dodací adresu?

Změna adresy je povolena pouze do nebo před 23:00 (PDT, -7 GMT) ve stejný den zadání objednávky. Můžete nás kontaktovat na service@zdravivor.com a požádat o takové změny.

Mohu doručit na jinou adresu, než je moje fakturační adresa?

Ano, je to možné.

Jak je moje objednávka odeslána?

Objednávky jsou odesílány během běžných pracovních dnů, kromě svátků. Veškeré objednávky provedené v sobotu nebo neděli budou odeslány následující pondělí.

Kontaktní formulář